Wifi bağdaştırıcısı sorunu

şimdi ben sadece wifi sorunlarındaki wifi bağdaştırıcısını sıfırlayın seçeneği ile internete düzgün bağlanıyorum.

bunu yapmadığımda erişim noktalarında 3-4 tane erişim noktası gözüküyor.

ama bu bahsettiğim şeyi yapınca herşery normale dönüyor

ve bu hergün oluyor

ataberk11 ataberk11 (67)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    bu sorun windows 10 işletim sistemlerinde oluyor son 10 gündür aynı sorun bendede var

    Denetim Masası\Ağ ve Internet\Ağ Bağlantıları kendi ağ bağdaştırıcınız üzerine çif tıklatın devre dışı yapın yeniden çif tıklatın geliyor bu şekilde yapabilirsiniz

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • teşekkürler ataberk11 7 yıl önce
    • @candan bunu her bilgisayarı açtığımda yapacağım herhalde ataberk11 7 yıl önce
    • wifi bağlantısını otamatik yap açılışta kendi bağlanır candan 7 yıl önce
    • @candan bunu nasıl yapabilirim ataberk11 7 yıl önce
    • ekranın sağında internet erişimi var onu tıklat kendi modem adını görrüsün üzerine tıklat kes tıklat sonra yeinden bağlan de otamatiği işaretle candan 7 yıl önce
    • @candan bu işlem bilgisayarımı kapatıp açtığımda aynı olarak kalıcak mı ataberk11 7 yıl önce
    • @candan çünkü pc'yi açtığımda yine 3-4 tane ağ bağlantısı gözüküyor ataberk11 7 yıl önce
    • diğer ağ bağlantıları gözüksün onlarla bir işin yok kendi modemini otamatik yap açılışta otamatik açılır candan 7 yıl önce
    • teşekkürler ataberk11 7 yıl önce