Wifi Bağlantıları Gözükmüyor

Merhaba Başlat Menüsü Sağ Wifi ye tıkladıgımda Bağlantılar gözükmüyor ama wifi adaptörünün programıdan girdigimde gözüküyor bunun bir yolu varmı.

usta009 usta009 (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bazı durumlarda Wifi-Adaptör programları kurulduğunda default Wifi yönetim panelini devralabiliyor.Bunun sebebi program arayüzü haricinde sizin farklı bir yerden bağlanmasını istememe olabilir.

    Aslında Wi-Fi adaptörlerin harici bir uygulamaya ihtiyaçları da yok.Yani programını değil sadece gerekli olan sürücü dosyalarını tanıtarak da kullanabilirsiniz.

    Eğer sizin için sorun değilse varolan şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.Eğer windows arayüzü üzerinden Wi-Fi listesi görmek isterseniz bu durumda programı kaldırmanız ve adaptörü sadece sürücü dosyalarını göstererek tanıtmanız gerekebilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)