wifi güçlendirici hakkında bilgi ?

merhaba arkadaşlar ben eve wifi güçlendirici almak istiyorum iki seçenek arasında kaldım bunlardan biri;

"Airties Air 4310 150 Mbps Kablosuz 1 Port Access Point / Universal Repeater"

ikincisi;"Dark 300Mbit 802.11n WiFi Kablosuz Kapsama Alanı Arttırıcı - Adaptörsüz Tasarım (DK-NT-WRN300)"

sizce hangisini almalıyım neden?

hunkarr hunkarr (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    300 mb olan yani 2. olan birisi 150 mb diğeri 300 mb 300 daha iyi çeker.

    dyildiz dyildiz (183)
    9 yıl önce cevaplandı

    • teşekkürler TP link 300 mb aldım ama sinyal çok düzensiz geldiği için geri iade etmek zorunda kaldım hunkarr 9 yıl önce