Wifi internet hızlandırabilir miyiz?

Merhabalar ...

İnternet hızlandırma yolları var mı?

Tilgin Modem kullanıyorum ...

Hem android sistem olarak hem arayüz olarak belli ayarlamalar yapıp hızlandırabilir miyiz?

Xiaomi mi 6 kullanıyorum...

brokropro123 brokropro123 (21)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Arayüz üzerinden yapacağın ayarlar ile Wi-Fi hızlanmaz. Modemler varsayılan olarak en iyi hizmeti verecek şekilde konfigür edilir.

    Modemin konumunu değiştirmek, model ile cihazlar arasındaki kapı, duvar gibi engelleri kaldırmak çözüm olabilir.  Bunun dışında yazılım ile wi-fi hızlandıramazsın.

    alattin alattin (16984)