wifi kesilip duruyor

dell inspıron n5110 kullanıyorum i5 işlemcili 4 gb ram 2 gb ekran kartı var paylaşımsız 3 4 sene oluyor laptopu alalı nvidia 525m modeli var sorunum bugün sıkça yaptı wifi gidiyor yarım saatte bir hiç bir wifiyi görmüyor sorun gidericiyi açınca sıfırlıyor bağlantıyı düzeltiyor ama bir süre sonra yine gidiyor internet hiç bir net çekmiyor internet bana ait evde modem var böyle yapmazdı laptop ama bende anlamadım zamanında çok kez düşürdüm yere falan ama sorun çıkarmamıştı bir kez ekranından dolayı garantiye gitti o kadar windows 8 kullanıyorum şuanda sorun yok düzeldi gibi ama siz yinede bilgilendirirseniz sevinirim saygılar

berkayy berkayy (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    başlat / aygıt yöneticisi ağbağdaştırıcıları wireless N 1000 sağtıklatın  kaldır sil ve akabinde değişiklikleri tara

    modem şifresini yeniden isteyecektir girin böylece bağlantınız sıfırlanmış olyor

    candan candan (4301)