WIFI şifrelerini nasıl kırabilirim

-4

WIFI şifrelerini bilgisayar üzerinden nasıl kırabilirim veya sızabilirim

kullanici5823 kullanici5823 (-25)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Birinin Wifisine gizlice sızmak veya bu Wifiyi hacklemek suçtur ve hatta davalık bile olabilirsin. Wifi şifre kırma programlarını şifre kırmak için yapmıyorlar Wifi ağının güvenli olup olmadığını ölçmek için kullanılıyor. Sürekli bir ağa bağlanırsan veya başkasının ağında izinsiz dolaşırsan ve bunu o ağın sahibi fark ederse hem davalıp olup hemde hapis yatabilirsin.

    Yok WIFI hackliyim yok Web sitesi hackliyim fark edilmem demeyin her girdiğin site senin IP'ını görüyor LOG larda ve seni dava ederse artık işin bitmiş olur kendini ne kadar gizlersen gizle her türlü yakalanırsın hatta VPN programlarıda seni gizlemez

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • peki bu siber suç işliyip yakalanmayanlar nasıl oluryor ? krsn 3 yıl önce
    • @darkcrak en basittinden gecen hafta ki twitter saldırısı ? krsn 3 yıl önce
    • Onlar başka kişilerin cihazlarına sızıp o bilgisayarlar üzerinden saldırı yapıyorlar @krsn ayrıca onlar bizler gibi acemi değiller. darkcrak 3 yıl önce
    • Onlar neler neler kullanıyorlar yakalanmamak için ama içlerinden yakalananlarda oluyor elbette. Örnek verecek olursan anonymous'un ekibinin çoğu yakalandı yani bu işler şans işi @krsn darkcrak 3 yıl önce

    uzmanım nette illegal sorulara cevap yazılmıyor link paylaşılmıyor

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Suanda eksi seçenek olsa verirdim ama olmadigi icin veremiom vifi sifresi kirmak cok kotu sey

      adils adils (136)