WiFi şifresini doğru girmeme rağmen kabul etmiyor

Mrb kolay gelsin arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun. . Benim telefonum  wifi adresine girmiyor şifreyi doğru yazıyorum .. kontrol ediliyor diyor girmiyor lütfen yardım. ... telefonum general mobil 😲

yldrm1984 yldrm1984 (7)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gerekirse modem arayüzünden WiFi şifresini değiştirin ve tekrar deneyin. Yine olmazsa güvenlik türünü değiştirin. Mesela WPA2/PSK ise, sadece WPA yapın. Böyle deneyin.

    Yine düzelmezse telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürün artık.

    omercik omercik (9418)