Wifi ünlem işareti

Merhaba benim 1 ay önceside wifide hiç bir sorun yoktu ancak şimdi ise wifinin üzerinde ünlem işareti var bunun çözümünü benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.

mehmetkaan mehmetkaan (11)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Wifii kopması ve ünlem işareti çözümü  daha önce paylaşmıştım konuya gidin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Yanlış ve uyumsuz bir sürücü güncellemesi yapılmış olabilir.

      "Sürücüye geri dön" denenebilir (Aygıt Yöneticisinde Kablosuz Bagdastırıcı sürücüsü üzerinde sağ tık menüsünden Özelliklere girerek).

      Veya eğer Sistem Geri Yükleme açık ve bir ay önceki problemsiz zamana ait bir geri yükleme noktası mevcutsa sistem o tarihe geri alinabilir:

      Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

      temmuz temmuz (12505)