wifi ye bağlanırken ''Ip adresi alınıyor'' yazısında kalma.

Laptopuma mHotspot yükledim. Birkaçkere bağlandıktan sonra wifi ye telefondan bağlanamamaya başladım.

Telefon Wifi yı görüyor ama ''Ip adresi alınıyor'' yazısından ileri gidemiyor (Aynı şekilde tablettede böyle) .

Ne yaptıysam olmadı. modem  resetlemeylede olmuyor. Ne yapmam gerekir?

kaynak74 kaynak74 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer Android bir telefon ve tablet kullanıyorsanız bu bilindik bir problem. İp adresi alınıyor sorununun çözümü için

    WiFix uygulamasını Google Play üzerinden indirmelisiniz.

    Tablet ve telefonda bu uygulamayı yüklediğinizde mHotspot ip adresi alınamıyor sorunu çözülmüş olacaktır.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      Tabletine/telefonuna el ile IP adresi atarsan sorun çözülecektir.

      musa075 musa075 (1)