Wifiden Twitter'a girememe sorunu

Merhabalar,

Twitter'ıma Wifiden girememeye başladım. Mobil verimden giriyor ama wifi açıkken girmiyor. Wifimde sorun yok diğer her yere giriyor. Bir de oynadigim oyunda facebookuma bagliydi oraya da baglanmiyor onda da mobil veriyle baglaniyor ama dedigim gibi orada oynayabiliyorum ama twittera asla giremiyorum yuklemiyor. Yardim eden olursa cok sevinirim.

Tesekkurler.

ashleybenson ashleybenson (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WiFi Vodafone ise bu o güne özgü bir sorundu Facebook, Twitter, Yotube gibi sosyal medya platformlarına bir süreliğine erişim yapmak mümkün olmadı. Fakat sorun düzeldi. Sizde de düzelmiş olmalı. Eğer düzelmediyse haber verin.

    hakan hakan (15409)