WifiSlax için WiFi adaptörü gerekiyor mu?

Ben USB'ye WifiSlax kurup BIOS'tan bilgisayarı USB ile başlattığımda WifiSlax'ın çalışması için WiFi adaptörüne gerek var mı?

Ben bu sitenin illegal hiçbir şeye destek vermediğini ve konunun kaldırıldığını biliyorum. Bakın ben size kurulum veya sistem nasıl kullanılır demiyorum. Sadece WiFi adaptörüne ihtiyacım olup olmadığını merak ediyorum. Bütün sorumluluk bana aittir.

androidhacker androidhacker (28)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarında dahili WiFi adaptörü yok mu zaten? WiFi ağlarını görebilmek için elbette ister.

    omercik omercik (9418)