Wifislax, wifi adaptörümü görmüyor

Wifislax işletim sistemi asus marka wifi adaptörü görmüyor üzerinde windows linux ve mac i desteklediği yazıyor windows da driver cd sini taktığımda kurulumu yaptıktan sonra sonra kullanabilmiştim ama wifislaxda böyle bir kurulum ekranı çıkmıyor cd nin içinde linux adlı bir klasör var ama bu klasörde kurulum dosyası yok wifislaxın harici wifi adaptörünü görmesi için ne yapmalıyım?

mutecessis mutecessis (216)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Wifislax işletim sistemiyle alakalı genel bilgiler haricinde herhangi bir bilgim ve haliyle tecrübemde yok. Ancak bu işletim sistemi ile alakalı olarak -daha çok illegal maksatlarla kullanıldığından- burada fazla ayrıntıya girilmesinide pek doğru görmüyorum. Sana sadece aşağıdaki video anlatımı linkini vererek yardımcı olabilirim. Belki faydası olabilir:

    Wifislax Sorun ve Çözümleri - video (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)