Wifiye bağlıyken internete giremiyorum

Arama motoruna herhangi bişey yazıyorum ama wifiye bağlı olmama rağmen internete giremiyorum

http://i.hizliresim.com/oEJX5m.png

Modem düzgün çalışıyor bilgisayarda film izliyorum rahatça internet girebiliyorum telefondan bağlanınca neden böyle oluyor?

taha17 taha17 (91)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonundaki ayarları açın wifi yazısına dokunun sonra karşınıza gelen wifi ağlarında sizin wifi ağına basılı tutun ağı unut diyin telefonu yeniden başlatın açıldığında tekrar wifi şifrenizi giriniz öyle deneyin

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bunu daha önce denemiştim bunu yapınca açılıyor zaten ama bunu her seferinde yapmak zorunda kalıyorum asıl ben buna bi çözüm arıyordum iynede sapolun :) taha17 7 yıl önce