Wikipedia açıldı mı?

Geçenlerde bir haber izledim Wikipedia sitesine uygulanan ceza kaldırıldı diye fakat ben hala Wikipedia sitesine giremiyorum. Wikipedia ya uygulanan erişim engeli kaldırıldı mı?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     AYM tarafından  Wikipedia'ya erişimin açılması yönünde bir karar çıktı.  Anayasa Mahkemesi ifade özgürlüğü,ne aykırı buldu kararı. Erişim engelinin kaldırılmasını istedi  Anayasa Mahkemesi.

    Şuan olan biten bir şey yok. Ama yakın zamanda açılacağını düşünüyorum. Zaten 2017 yılında kapanmıştı. Bu kadar uzun kapalı kalması çok ayıp. Porno site sanki mübarek.

    murat murat (12492)