Wikipedia'ya giriş hatası

Google Chrome'dan Wikipedia'ya giriş yaparken DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN uyarısı alıyorum.

frhtmrl097235 frhtmrl097235 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu hatayı süreklimi alıyorsun onun hakkında bilgi vermemişsin ama genelde geçici bir sıkıntıdır sayfayı yenilediğinde geçmesi lazım eğer sürekli aynı hata ise şu konuyu incelemeni tavsiye ederim.

    DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN Hatası Çözümü

    Eğer yapamasan Microsoft Edge ile Wikipediaya girmeyi dene büyük ihtimalle giriş yapacaksındır.

    musakose musakose (105)
    6 yıl önce cevaplandı

      Wikipedia maalesef ülkemizde bir süreden beri yasaklıdır, siteye girilmesi engellenmektedir :(

      Engellenen wikipedia'ya nasıl girilir? Wikipedia'ya programsız nasıl girilir? Wikipedia'ya en kolay nasıl girilir? (tıkla)

      temmuz temmuz (12505)