win 10 aktifleştirme

yakında win 10 pro lisansınızın süresi dolacak hatası alıyorum
win 10 u güvenle ve ücretsiz nasıl aktif edebilirim

lonely lonely (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Önerim hiç crack vs ile uğraşma. Google'a Windows 10 lisansı yaz. 10-15TL civarında satıyorlar. Bunlardan birini al.  Windows 10 güvenli ve ücretsiz ativasyon yolu yok.

    Windows 10 aktivasyon crack linki veririm ama güvenilir olup olmadığını sana kimse garanti edemez. Şuan güvenilir olan crack iki gün sonra başka amaçlara hizmet edebilir.

    murat murat (12492)
    3 yıl önce cevaplandı

      Crack'le KMSPico ile vs etkinleştirmeni tavsiye etmem, veri sızdırıyorlar, sistem için tehlike barındırıyorlar. KMSPico'yu özellikle mahalle bilgisayarcıları kullanıyorlar. Kesinlikle korsan yazılım kullanma öncelikle bunu başta belirteyim. 10 - 20 TL'ye keyler satılıyor, ben bunlardan aldım 8 TL'ye 1 yıl önce, sistem değiştirdiğim için tekrar almak zorunda kaldım ancak b ana 8 TL'nin herhangi bir zararı olmadı, 3 tane aldım üçüde sorunsuz çalışıyor. Eğer 8 TL verecek param yok diyorsan  Lisans alma crack yapma, satın almadığın sürece Kişiselleştirme yapamazsın sistemde, ve sağ alt köşede Windowsu etkinleştirin yazısı çıkar.
      Aşağıda ucuza key satan siteler/ürünler.

      hydra hydra (3800)