Win 10 Cortana'yı nasıl kullanırım

Türkiye'de cortanayı bölge dil ayarlarını değiştirmeden nasıl kullanırım

Ayarları değiştirmeyeceğim ama tabiki ingilizce konuşacağımda böyle yapabilmenin bir yolu varmı

kutlugalp kutlugalp (136)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 Cortanaya Türkçe desteği gelmediği için Türkçe olarak bunu kullanamıyoruz.Windows 10 Cortanayı Bilgisayarınızın dilini ingilizceye çevirdiğinizde ve ingilizce konuşma dosyalarını indirdiğinizde faydalanabilirsiniz.

    Aşağıdaki linkten tam olarak açıklaması mevcuttur.

    Windows 10 Cortana nasıl aktif edilir,Windows 10 Cortana Türkiye'de nasıl açılır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)