Win 10 Masaüstün'de Klasör Oluşuyor

Merhaba, Windows 10 Pro Kullanıyorum Son Günler'de Bir Sorunla Karşılaşıyorum Masaüstüm'de Şöyle Bir Klasör Oluyor Silince Gene Geliyor.

Yeni Klasör>Gif_Replay_Cache>{2A29D9AA-40C5-4BFF-8CED-C9377EC72DA5}>Temp (Klasör) Out mp4 (Açılmıyor)

kullanici819172 kullanici819172 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    EDİT: Denetim Masasın'dan Gizli Klasörleri Gösterme Diyorum Gene Gitmiyor Virüs Taraması Yaptım

    kullanici819172 kullanici819172 (1)
    3 yıl önce cevaplandı

    • virüs var mı bak baterx 3 yıl önce

    cmd'den yönetici olarak çalıştır. chkdsk /f yaz bilgisayarı yeniden başlat.

    yada unlocker dene.

    baterx baterx (9)