Win 10 Mu Win 7 Mi ???

Merhaba Arkadaşlar Windows 7 Bilgisayarımı Windows 10 a Yükseltip Yükseltmeme Konusunda Kararsız Kaldım Oyun Oynarım Ve Fl Stüdio Sony Vegas Gibi Programlarıda Aktif Olarak Kullanırım Sizce Windows 10 a Geçmelimiyim?

Sistem Özelliklerim

- İntel Core 2 Q8200 İslemci 4 çekirdek İslemci

- 4 Gb ddr2 Ram

- R7 240 2gb ekran Kartı

emre4646 emre4646 (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Windows 10 Deniyebilirsiniz uygun gibi görünüyor sistem özellikleriniz, eğer performans kaybı yaşarsanız yada sistem performansı düşük kalırsa windows 7'ye geri dönersiniz, kaybedecek hiçbir şey yok.
    Eğer ihtiyacınız olursa;

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      Yalnız windows 10'da telemetri var gizlilik için geçmemeni öneririm. 7 ve 8.1'de devre dışı bırakılabiliyor ama 10'da mümkün değil. Ayrıca Microsoft'un windows 7'nin embedded basımlı sürümüne güncelleme desteği halen devam ediyor.

      kullanici622551 kullanici622551 (61)
      4 yıl önce cevaplandı

        Windows 10 mu Windows 7 mi sorunu bence artık abes. Windows 10 destekliyorsa bilgisayar, bir zorunluluk yoksa mutlaka Windows 10 olmalı.

        Senin bilgisayarın yavaş da olsa Windows 10 kullanabilirsin.  Malum Windows 7 desteği kesildi. Artık bundan sonra çıkacak güvenlik sorunları çok büyük risk teşkil ediyor.

        hakan hakan (15394)