win 10 pro gpedit.msc açılmıyor

win 10 pro gpedit.msc ye tıklıyorum açılmıyor yönetici olarakta denedim yok açılmıyor

microsoft policies sensors windows location provider ad alanı zaten depodaki başka bir dosyanın hedef ad alanı olarak tanımlı hızlıca acılıp kapanırken prntten aldığım ekran görüntüsünde bu yazının çıktığı görülüyor

bozkurt0019 bozkurt0019 (5)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    başlat / çalıştır ( gpedit.msc ) bu komutu yapıştırın tamam tıklatın aşılması gerekir

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • arkadaşım zaten onu yapınca açılmıyor Allahım ya o kadarını bende biliyorum öyle açılsa burda işim ne bozkurt0019 7 yıl önce
    • önce formlarda nasıl mesaj yazılır onu öğren sonra mesajını yaz biz sana yardım etmeye çalışıyoruz ukala ukala mesaj yazmanın alemi yok sana mecburda değiliz yardım etmmeye candan 7 yıl önce

    - Windows10 dvd'sini takın onarım seçenekleri ile tarama yapın.

    - Bu gibi durumlar kullanılan hızlandırma,gereksiz kayıt girdileri vs.benzer ayarlardan kaynaklı olabildiği gibi,sistemde explorer.exe'nin işlevselliğini yitirmesine sebep olacağı için onarım bakım optimizasyon uygulamları ile sistemi tarama yapmanızda fayda var Avg tuneup utilitis , advanced systemcare uygulamaları bilinenlerin başında geliyor.Bu uygulamalar: Registry,Disk bakımları,Sistem hatalarını bulur düzeltir.Sistem program kurma izni vermiyor ise alternatif olarak kurulumsuz çalışan Portable uygulamalardan'da istifade edilebilir.Usbdisk depolama diskleri üzerinden harici olarakda çalıştırarak bir şekilde işlemler yürütebilir.

    - Sistem hesap açma izni veriyor ise,2. bir hesap oluşturun onun üzerinden düzenleme yapın.daha sonra sorunlu olan mevcut 1.hesabınızı yeni açılan hesap üzerinden kaldırabilirsiniz Administrator yönetici hakları vererek hesap oluşturma işlemlerini mutlak yapın.[hesap oluşturma işlemlerinden sonra Pc'i 1 kereliğine yeniden başlatın.]

    Önemli:

    - Tüm işlemler öncesinde her ihtimale karşı önemli dosyalarınızı var ise yedekleyin,bir tane sistem geri yükleme kaydı oluşturun diğer taraftan son olarak işlemleri uygulayın üstteki işlemler sonucunda sonuç elde etmemiz için bir sebep yok önemli olan işlemleri hatasız şekilde uygulamak.

    Kolay gelsin.

    forjest forjest (101)