win 32 sys. mavi ekran hatası Lütfen yardımcı olur musunuz?

merhaba iyi günler benım sorunum mavi ekran hatası win32sys sanırsam kayıt defteri bir bozulma şeklinde olabilir.Bilgisayarım windows 7 professıonal asus 4 gb ram 2 gb ekran 3.2ghz işlemci i5 şeklinde masaüstü bir bilgisayar...

Hata aynen şu şekilde veriyor sürekli... yardımcı olursanız sevinirim çok aradım ama bulamadım formatlada ugrasmak ıstemıyorum eğer formatsız çözüm öneriniz varsa bekliyorum...İyi çalışmalar...

On Wed 22.04.2015 21:16:51 GMT your computer crashed
crash dump file: C:\Windows\Minidump\042315-24476-01.dmp
This was probably caused by the following module: win32k.sys (win32k+0xC4283)
Bugcheck code: 0x3B (0xC0000005, 0xFFFFF960000E4283, 0xFFFFF88006FD5020, 0x0)
Error: SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION
file path: C:\Windows\system32\win32k.sys
product: Microsoft® Windows® İşletim Sistemi
company: Microsoft Corporation
description: Çok Kullanıcılı Win32 Sürücüsü
Bug check description: This indicates that an exception happened while executing a routine that transitions from non-privileged code to privileged code.
This appears to be a typical software driver bug and is not likely to be caused by a hardware problem.
The crash took place in a standard Microsoft module. Your system configuration may be incorrect. Possibly this problem is caused by another driver on your system that cannot be identified at this time.

kullanici247196 kullanici247196 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran kartınızın sürücüsünü kaldırın ve silin. Sisteminizi yeniden başlatın. Ekran kartı sürücüsünü bilgisayar modeline göre sitesinden indirin.  Buda işe yaramazsa güncel yazılımı yükleyin. Sorun düzelmesi lazım.

    yusufbozar yusufbozar (348)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Güncel yazılım derken son sürüm demek ıstıyorsunuz herhalde onuda indirdim nvdia sitesinden guncelledım ama sorun gıdıp gıtmedıgındende emın olamıyorum... kullanici247196 9 yıl önce
    • Sanırsam bu win32.sys hatası kayıt defteri ile ilgili acaba bunu onarabilme sansımız varmıdır program vs. kullanici247196 9 yıl önce
    • Kulanın bilgisayarınızı bu tarz sorunlar için win32.sys nin ekran kartı ve güncellemelerle ilgili olduğunu okudum. Tam hata internette bulunmuyor. Bir süre kullanın bakalım ne olacak. yusufbozar 9 yıl önce