WİN.7 3 GB RAM VE 64 BİT İŞLEMCİYE SAHİP BİLGİSAYARIMA ADOBE PREMİER PRO YÜKLEYEBİLİR MİYİM?

Ya da eski bir adobe premiere pro yükleyebilir miyim?Herhangi bir yıl olabilir.Şimdiden teşekkür ederim

haisenberg haisenberg (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İşlemcini bilmiyorum, ekran kartını bilmiyorum. Minimum 8 GB RAM istiyor ve premier için ise işlemcinin gücünün iyi olması, ekran kartının gücünün iyi olması gerekiyor. Ayriyetten 2 GB VRAM'e sahip olman gerekiyor. Bu bağlamda Premiere pro kullanamazsın.

    hydra hydra (3800)