win 7 ağ simgesi kayboldu geri getiremiyom

win 7 ağ simgesi kayboldu geri getiremiyom başka ağlara bağlanamıyom bu yüzden nasıl getirebilirm çözümlere baktım yararlı bi çözüm bulamadım ltfen yardım edin

destklazum destklazum (16)
8 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    başlat çalıştıra yada  (windows+R) ncpa.cpl yaz direk karşına ağ baglantıları gelecek. burda devre dışı donanım var mı onu araştır. varsa sag tık etkinleştir de .

    gordiyon gordiyon (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      Gordiyon'un belirttiği yerdeki ağ bağlantısı etkin vaziyette olsa bile önce devre dışı bırakarak sonra yeniden etkinleştir (Sağ tuş menüsü ile).

      Orada ağ bağlantısı yoksa veya var olsada belirtilen müdahale ile düzelme olmazsa, budefa Denetim Masasında Aygıt Yöneticisine girerek Ağ bağdaştırıcılarındaki sürücüyü kontrol et. Eğer yoksa internetten bularak yükle. Var ama bozuk (sarı ünlemli gibi) ise tamir et, güncelle. Varda devre dışı haldeyse etkinleştir. Var ve herşey normal gibi görünüyorsa bu defa önce devre dışı hale getir sonra yeniden etkinleştir.

      Edit:

      Yukarıdakiler ile başarılı olunmazsa, Sistem Geri Yükleme ile PC'yi problemsiz bir tarihe geri al.

      Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

      temmuz temmuz (12505)
      8 yıl önce cevaplandı

      • olmaz çünkü 2 yıldır simge yok 2 yıl geri alınmıyo destklazum 8 yıl önce

      olmuyo beyler gelmiyo niye acaba çok sinir oldum ne yapcam win 7

      destklazum destklazum (16)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Mesajımı editledim, yeniden bak. temmuz 8 yıl önce

      Şöyle bir çözüm yolu deneyebilirsin.

      1. Denetim Masasına Gelin

      2. Arama kutusunu kullanarak Bildirim Alanı Simgeleri ne tıklayın.

      3. Burada Hangi Simgelelerin Bildirim alanında olmasını ayarlayabilirsiniz.

      4. Çubuğu aşağı kaydırarak yazısını bulun ve yanındaki Yalnızca Bildirimleri Göster, Simge ve Bildirimleri Gizle veya Simge ve Bildirimleri Göster seçeneklerini seçerek simgeyi tekrar göstermeyi deneyin.

      Eğer bunları denediniz ve olmadıysa Bildirim Alanı Simgeleri Penceresinin Alt kısmındaki Sistem Simgelerini Aç veya Kapat 'a tıklayın.

      Açılan yerden Ağ seçeneğini açık hale getirin(Açık durumdaysa kapatıp tekrar açın)

      ismailsarp ismailsarp (6010)