Win 7 Kasılma Problemi

8 gb ram intel core i5 2.3 ghz 2400n işlemci var. İntel Hd Graphics 3000 ekran kartı var. Fakat son 1 haftadır Windows Gezgininde başta olmak üzere acayip kasılmaya takılmaya başladı. Format attım hem C hem D diskini sildim hdd rahatlasın diye ama ne çare.Ayrıca windows media player sürekli takılıyor ve yanıt vermiyor diyor. Güncelleme karşıdan yüklenir ve kurulurken bilgisayar kullanılamaz hale geliyor. Format attıgım cd eski bi win7 cd si idi. Sorun ne olabilir acaba yardımcı olur yol gösterir misiniz ?

erool erool (4)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yapılabilecek leri yapmışınız siz format atmışınız yine aynı hatayı vermiş. hataların nedeni ne diye soracak olursanız  sizinde bahsetiiğiniz gibi windows 7 artı birde eski dvd  ile format atmışınız sistem özelikleriniz güzel  windows 10 çok rahat kaldırır ve çokda rahat edersniz önerim windows 10 frmatı atın kolay gelsin

    candan candan (4301)