Win 7 Key ile Aktifleştirme

Arkadaşlar benim eski bilgisayarımda aldığımız zaman verilen Win 7 anahtar kodu var onu kullanarak nasıl format atabilirim ?

kugabugra18 kugabugra18 (47)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Normal USB/CD ile format attığınızda key ekranında size verilmiş olan anahtar kodunu girdiğinizde başarı ile format atmış olucaksınız.Fakat bu kodu aynı bilgisayara format atarken kullanabilmektesiniz.

    Birde bilgisayarınız çok eski ise bazen windows sürümleri belirli bir süre sonra zaman aşımına uğrayabiliyor.Yani tekrar atılan formatta sürümünüzün süresi geçti veya etkinleştirme süreniz doldu diye bir hata ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

    İso dosyasını bulmak için,

    Windows 7 Disk Görüntülerini (ISO Dosyaları) İndir

    Usb belleğe yazdırmak için ,

    ISO dosyası USB belleğe nasıl yazdırılır?

    blackheaven blackheaven (728)