win 7 ultimate i ingilizceden türkçeye çevirdim fakat hala dil sorunları var

win 7 ultimate yüklerken ingilizce olarak yükledim ve sonradan türkçeye çevirdim. Fakat gerek sistem açılışında gerekse de güncellemelerde programlar ingilizce oluyor. Bu sorunu nasıl aşarım.

İlgilenenlere şimdiden teşekkürler..

tekinergun80 tekinergun80 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ne kadar zor bir sorunmuş...insanlar kaç gündür düşünüyor galiba çözüm yolunu... bakalım biri çıkar elbet...

    tekinergun80 tekinergun80 (1)
    9 yıl önce cevaplandı

      Sonradan Türkçeye çevirmelerde bu problemlere rastlanabiliyor ve maalesef tam istenilen dönüşüm sağlanamıyor. Böyle bir çözüm yolu aramaktansa bir Türkçe kurulum temin edip yeniden sistem kurmak daha rasyonel bir yol olmaktadır. Tavsiye ederim (Nasıl olsa yeni kulurulmuş bir sistem. Bu sebeple ondan vazgeçmek pek problem oluşturmaz)..

      temmuz temmuz (12505)