Win 8.1 Güncellemesinden Sonra Sorunlar Oluştu

Merhaba win 8 x64 bit kullanıyordum win 8.1 yaptım bu güncelleme ardından kameram çalışmamaya başladı acaba nasıl çözebiilirim ?

Samsung laptop

NOT ; önceden de win 8.1 di recovery yapıp güncelledim bu sorunlar oluştu

bcaggul bcaggul (117)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8 den Windows 8.1'e geçtikten sonra kamera çalışmadıysa muhtemel bir sürücü sorunu yaşıyorsunuz.

    Samsung sitesinden kameranın güncel sürücülerini kontrol ettiniz mi?

    Bu gibi durumlarda ilk yapılması gereken sürücüyü yeniden yüklemek ve güncel sürücü var mı kontrol etmek.

    murat murat (12492)