Win 8 başlangıçta açılan programlar yok

Selamun Aleyküm arkadaşlar benim windows 8 işletim sistemli laptopum var daha önce görev yöneticindeki başlangıç butonuna tıkladığımda resimdeki yuvarlak halkaya aldığım görev yöneticindeki başlangıç butonunda yok silinmişmi engellenmişmi Görüntülenecek başlangıç öğesi yok yazıyor cclenear programında görünüyor virüs taraması yaptım 14 tane buldu sildim gelmedi sistem geri yükleme noktası kapalı

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 8 açılışında çalışan uygulamalardan bazıları servis olarak çalışıyor olabilir. O yüzden tamamını CCleaner ile kaldıramazsınız.

    Görev Yöneticisinde Hizmetler bölümünde sağ tuşla tıklayarak "Durdur" diyebilirsiniz.  Bu arada o kapatmak istediğiniz yazılımlar sistem ile alakalı hiç bunları kapatmayın derim.  Biri ekran kartı ile ilgili digeri bluetooth. Diğerlerini anlayamadım.

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Hocam hiç bir şey anlamadım cevabınız için teşekkür ederim efsaneemrahylz 8 yıl önce
    • Hocam kapatmak istemiyorum tekrar geri nasıl getiririm görev yöneticisindeki başlangıç ekrana yuvarlak halkanın içindekileri onu soruyorum efsaneemrahylz 8 yıl önce

    https://www.youtube.com/watch?v=tzZQI2So8wQ bu linkteki uygulamayı yaptım sorunum çözüldü arkadaşlar

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)