win 8güncelleştirme sorunum var

Merhaba uzmanim.net . Windows 8'de güncelleştirme sorunum var. Windows güncelleştirmeleri yapılandırıyor diyor, %30'a geliyor, yeniden başlatılıyor diyor. Yeniden başlatınca %0'dan başlıyor ve hep tekrar ediyor ve hiç sona ermiyor.Gece açık bırakıp sabaa kadar denedim ama olmadı.
PC özelliklerim: İntel Pentium 2020M 2.40Ghz, 4GB RAM Bellek, 2GB İntel ekran kartı, 500GB Harddisk, Windows 8 Single Language 64 Bit X64 işletim sistemi. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Lütfen birisi konuya baksın.Lütfen işim acil.

ekinto277 ekinto277 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    WindowsUpdateDiagnostic (tıkla, download et ve masaüstünde çalıştır)

    Edit:

    • Güvenli modda açmayı dene (F8'i tık tıkla). Güvenli modda sistem geri yükleme yap.
    • Veya yine açılışta F8 tıkla veya PC'yi Windows kurulum DVD'si ile başlat ve "Bilgisayarı Onar" seçeneğini çalıştır. Yönergelere göre devam et.
    • Birde şunları dene, bazı hallerde işe yarıyor: Laptop bataryasını ve şarj adaptörünü çıkar (Elektriği kes, sıfırla) sonra bir-kaç saniye power düğmesine (PC'yi açma düğmesine) bas, biraz tıktıkla ve basılı tut. Daha sonrada (5 dakika sonra falan) güç bağlantılarını yeniden yaparak sistemi yeniden açmaya çalış.
    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

    • kardeş pc hiç açılmıyor nasıl yapayım ekinto277 8 yıl önce
    • diğer pc den girdim o pc de bir işim vardı tamamlamam gereken acil başka çözüm varsa açabilmöem için boot açdım olmadı ona da güncelleştirme yapıyor ekinto277 8 yıl önce
    • Güvenli modda açmayı dene (F8'i tık tıkla) Güvenli modda sistem geri yükleme yap. temmuz 8 yıl önce

    kardeş pc hiç açılmıyor nasıl yapayım,diğer pc den girdim o pc de bir işim vardı tamamlamam gereken acil başka çözüm varsa açabilmöem için boot açdım olmadı ona da güncelleştirme yapıyor

    ekinto277 ekinto277 (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Güvenli modda açmayı dene (F8'i tık tıkla). Güvenli modda sistem geri yükleme yap. temmuz 8 yıl önce
    • Veya yine açılışta F8 tıkla veya PC'yi Windows kurulum DVD'si ile başlat ve "Bilgisayarı Onar" seçeneğini çalıştır. Yönergelere göre devam et. temmuz 8 yıl önce
    • kardeş f8 olmadı bildiğin başka tuş varmı ekinto277 8 yıl önce
    • Mesajımı editledim, yeniden bak. Bu arada evden çıkıyorum. Yapamazsan akşam devam edebiliriz. temmuz 8 yıl önce
    • kardeş kurulum dvd si çıkmadı lanet olsun yaa lenovo aldığımdan utanıyorum geldiğinde mesaj at akşam devam edelim ekinto277 8 yıl önce
    • kardeş beki boot u açtım ordan bişeyler yapabilir misin ekinto277 8 yıl önce
    • şimdi açıldı boot başka tuşla denedim ekinto277 8 yıl önce
    • Boot menüsümü açıldı, Windows'mu açıldı, onarım seçeneklerimi açıldı? Tam olarak açılan nedir ve oradaki muhtevayı belirtirmisin? temmuz 8 yıl önce
    • Boot menüsü kardeş bios ayarları var ya ekinto277 8 yıl önce
    • Bios ayarlarından düzeltme yapamazsın. Eğer bir bootable media veya Windows kurulum DVD'si kullanacak olsaydın, boot önceliklerini buna göre oradan düzenleyebilirdin. Ama bu durumda sistemi başlatmak için oradan çözüm olmaz. Birde şunları dene, bazı hallerde işe yarıyor: Laptop bataryasını ve şarj adaptörünü çıkar (Elektriği kes, sıfırla) sonra bir-kaç saniye power düğmesine (PC'yi açma düğmesine bas, biraz tıktıkla ve basılı tut. Daha sonrada (5 dakika sonra falan) güç bağlantılarını yeniden yaparak sistemi yeniden açmaya çalış. temmuz 8 yıl önce
    • Son bilgiyide (çözüm tavsiyemi) mesajım altınada ekledim. temmuz 8 yıl önce
    • Kardeş Win 7 USB format var nasıl atarim bilen varmi ekinto277 8 yıl önce