Win Xp İnternete Girme

Nasıl girilir?

Nasıl Yapılır ?

huseyinking huseyinking (-50)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

    Win Xp İnternete Girmiyor İse İlk Önce Şu Programı Yüklemeniz Gereklidir.

    PROGRAM : 3DP Net  Crackli Siteden İndirip Yapabilirsiniz bu Yüzdende Link vermedim

    Programı Kurduktan Sonra Flash la Xp Olan Bilgisayariniza Atin Yükleyin Çalıştırın

    İŞLEM BU KADAR DIR EĞER ANLAMADIYSANIZ

    İNTERNETE 3DP Net How To Setup

    Yazarak bulabilirsiniz

    huseyinking huseyinking (-50)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Windows XP internete girmiyorsa bunun pek çok nedeni olabilir Hüseyin, paylaştığın çözümler belirsizlikten uzak olmalı. 3DP Net programı ethernet kartını tanıtmak için kullanılan bir program. Sorun ethernet kartında olmayabilir. 3DP Net nedir, nasıl kullanılır gibi bir çözüm paylaşman daha doğru olur. murat 7 yıl önce