Win10 formattan sonra antivirüs tavsiyesi

Cevaplarınızı bekliyorum. Format sonrası hangi antivirüsü tavsiye edersiniz?

sorucu13 sorucu13 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Sistemim:

    AMD ryzen 5 3600

    8 gb 3000 mhz ram

    sorucu13 sorucu13 (1)
    3 yıl önce cevaplandı

      Bilindik antivirüs programlarını kullanmanda fayda var fakat Avast ve AVG kullanmanı önermiyorum çünkü bilgisayarı yavaşlatıyor.

      Benim sana önereceğim antivirüs programları şunlar:

      Bu üç antivirüs programından birini kullanabilirsin.

      darkcrak darkcrak (5168)
      3 yıl önce cevaplandı

      Ücretsiz istiyorsan neredeyse tüm ücretsiz Internet Security'ler pek bir işe yaramıyor ama yine de Kaspersky Security Cloud öneririm. Ayriyetten Yanına MalwareBytes yükle. Anti-Malware olarak.

      Kaspersky Security Cloud
      MalwareBytes

      30 Günlük deneme süresi olarakta Kaspersky Internet Security'i tavsiye ederim, 30 günden sonra silersin Security Cloud yüklersin.

      hydra hydra (3800)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Oyun falan oynadığım için bilgisayarı yormayacak kastırmayacak birşey lazım. sorucu13 3 yıl önce
      • Attıklarımdan hiçbiri bilgisayarı yormuyor. @sorucu13 hydra 3 yıl önce

      Tüm antivirüsleri test etmiş biri olarak eset nod32 öneriyorum.Diğer antivürüslerin temiz dediği dosyayı eset ile taratınca farkı gördüm , ayrıca diğerleri gibi bilgisayarını sömürmüyor .

      hsyn01 hsyn01 (52)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Eset nod32'yi kullandım hiç memnun kalmadım. Gridinsoft'u önerecektim fakat ücretli bir yazılım olduğu için önermedim. darkcrak 3 yıl önce