Win10 kurulum yaparken cihazlar hazır duruma getiriliyor %50 de donup kalıyor.

Orijinal Win10 pro tam sürüm CD’den kurulumunu yaparken cihazlar hazır duruma getiriliyor%50' de donuyor. Kurulum ilerlemiyor. Ne yapmalıyım?Eski isletim sistemim Windows 10 Pro 64 bit. Şu an yüklemeye çalıştığım sistem de Windows 10 Pro 64 bit.
Teknik Bilgiler

Marka-Model: Acer Aspire F5-573G-54WK

HDD: TOSHIBA 1000 GB

RAM: 12 GB DDR4
Nvidia Geforce 940MX with 4 GB Dedicated VRAM

CPU: Intel Core i5 7200U 2.5 Ghz.
System BIOS Version: v1.25

GOP Version: Intel GOP Driver: 9.0.1060

SATA MODE: AHCI

Boot Mode : UEFI

Secure Boot : Enabled

tekirdag111 tekirdag111 (3)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba öncelikle geçmiş olsun elinde 8 gb usb flash bellek var ise Windows 10 pro kurulum dosyasını rufus programı aracılığıyla usb flash belleğe yazdırın CD nin kapasitesi az olup Windows 10 pro dosyalarının hepsini CD kabul etmemiş olabilir en sağlıklı yöntem usb flash bellek elinde Windows 10 pro kurulum dosyası yok ise özelden link atacağım onu indir İnternet downloand maneger programı ile

    gorele28 gorele28 (387)
    2 yıl önce cevaplandı

      Öncelikle yardımınız için çok teşekkür ederim. Windows 10 pro kurulum dosyası yok. Siz link atarsanız indiririm. '' CD nin kapasitesi az olup Windows 10 pro dosyalarının hepsini CD kabul etmemiş olabilir'' demişsiniz. Ben kurulumu ORİJİNAL Win10 pro tam sürüm CD’den yapmıştım. Bilginize. Yardımınız için çok müteşekkirim.

      tekirdag111 tekirdag111 (3)
      2 yıl önce cevaplandı

      • indirme linkini attım yalnız Windows 10 Usb flash bellekten kurarsanız kurulum bittikten sonra Windows'un devam edebilmesi için yeniden başlatılması gerekiyor ekranı geldiğinde usb flash belleği çıkartman gerek bilğine gorele28 2 yıl önce
      • indirme linkiniz gelmedi tekirdag111 2 yıl önce
      • Uzmanım.net mesaj yoluyla attım Uzmanım.net sitesine giriş yapın gelen mesajları kontrol edin @tekirdag111 gorele28 2 yıl önce