win10 oyunlarda tam ekran sorunu

win7 deyken tam ekran oynayabildiğim oyunlar win10 a geçtikten sonra tam ekran olmamaya başladı ekranın sağında solunda siyah boşluklar kalıyo oyunların çoğu eski oyunlar ama win 7 deyken tam ekran oluyodu ayrıca counter 1.6 yı tam ekrana alınca oyundaki bütün simgeler küçülüyo çözüm gelirse şimdiden teşekkürler

ekran:1366x768

sukular1selale sukular1selale (2)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Öncelikle masaüstünde sağ tıklayıp grafik özellikleri-ekran menüsünden çözünürlüğe bakın. Sonra oradaki çözünürlük neyse oyunda da aynısını ayarlayın.

    Bende de böyle olmuştu ve ben anlattığım yolla kontrol edince düzelmişti.

    hasanalpcan hasanalpcan (33)
    8 yıl önce cevaplandı

      1280x700 yap olmazsa bütün herşeyi tekrar dene bu arada gta 5 se alt+enter yap

      birhanbirtane birhanbirtane (8)
      8 yıl önce cevaplandı

        -1

        Oyun çözünürlük ayarıyla ilgili bir problem oyun içi ayarlardan yapabilirsiniz. Yada windows 10 üzerinden ayarlayabilirsiniz.

        ahedx ahedx (-1)