Win7 32bitten nasıl formatlayarak 64bite yükseltebilirim

merabalar benim windows 7 ultimate 64bitti ben onu formatlayarak 32bite düşürdüm yanlışlıkla attığım format 32bitti.64bite yükseltilebilir yazıyo ayarlarda.Ben onu 64bit formatla yükseltemiyorum uyarı geliyor uyumlu değil yazısı 32bitlik formatla atıyorum yükseltme seçeneğine basıyorum hiç bişew olmuyor nasıl yapabilirim.

enesbyr123 enesbyr123 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    bir yıl önce uzmanımnette böyle bir soruya cevap verilmiş işinize yarayabilir

    http://uzmanim.net/soru/windows-7-32-bit-ten-64-bit-e-nasil-yukseltilir/3320

    candan candan (4301)