Win7 Geri Yükleme Sorunu

Merhaba bilgisayarım açılırken Windows simgesi gelince yeniden başlatıp duruyordu. Format attık bir gün bilgisayar normaldi , bilgisayarı açarken aynı sorun yeniden başladı. Başlangıç onarmada sorunu çözemiyor geri yüklemedede bu hatayı veriyor(geri yüklemede iki tarih vardi biri güncelleme öncesi biri sonrası ikisinide denedim)

huseyinkzc huseyinkzc (1)
6 yıl önce sordu

  • Formattan sonra Sistem geri yükleme noktası olusturmadigin için bu hata çıkıyor @huseyinkzc efsaneemrahylz 6 yıl önce
  • Ekran Kartı güncel driver olmalı efsaneemrahylz 6 yıl önce
  • win7 cd warsa onarma deneyebilirsin.. krsn 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Önce antivirus programını ve hatta Windows güvenlik duvarinida kapatarak, olmazsa güvenli moda girerek Sistem Geri Yükemeyi yeniden dene.

Eğer yine başarılı sonuç alınmazsa bu defa bir kurtarma medyası (Windows 7 yükleme DVD'si yada USB bellegi) kullanarak dene. Bu medya ile PC'yi başlatır ve ön yükleme sonrası kurtarma / onarma seceneklerinde önce otomatik onarimi denersin olmazsa ilk olarak -muhtemel disk hatalarının tespiti ve onarımı icin- CHKDSK disk denetlemesi yaparsın ve daha sonrada Sistem Geri Yükleme aracını yeniden çalıştırırsın.

temmuz temmuz (12505)