win8.1 cmd yönetici olarak açılmıyor

https://uzmanim.net/soru/microsoft-visual-c-2005-redistributable-error-1935-hatasi/2013#a65791 buradaki çözümünüzü uyguladım fakat yeniden başlattıktan sonra cmd yi yönetici olarak çalıştır dediğimde hiç bir şey olmuyor, hata falanda gelmiyor bilgisayar haberi yokmuş gibi davranıyor

serdar27 serdar27 (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    @murat hocanın tarifinde en son demişki cmd yönetici olarak çalıştırın

    SFC /SCANNOW

    komutunu yazın ve enter tuşuna basın.bu şekilde yaptınız yinde olmadımı

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

    • "cmd yönetici olarak çalıştır" dediğimde bilgisayardan tepki gelmedi dolayısıyla SFC/SCANNOW yazabileceğim bir pencere açılmadı, cmd ye tıklıyorum açılmıyor serdar27 6 yıl önce
    • @serdar27 cmd açılmaması ayrıca bir sorun candan 6 yıl önce
    • yapılabilecek cmd..exe dosyası silinmiş olabilirmi diye bi kontrol edin dosya yolu C:\Windows\System32 candan 6 yıl önce
    • bilgisayarda administrator oalrakmı oturum açıyorsunuz acaba kulanıcı değişikliği yaptınızmı acaba candan 6 yıl önce
    • kullanıcı değişikliği yapmadım, c/windows/system32 nin içinde cmd.exe yok serdar27 6 yıl önce
    • administratör olarak açıyorum serdar27 6 yıl önce
    • ben kendi bişgisayrımdan size cmd .exe dosyasını verecem bu dosyayı C:\Windows\System32 içine atın candan 6 yıl önce
    • oldu çok teşekkür ederim yardımlarınız için serdar27 6 yıl önce
    • kolay gelsin candan 6 yıl önce