Win8 Charms Bar çubuğu nasıl aktif edilir?

Arkadaşlar Win8' deki fareyi sağa kaydırdığımda çıkan Charms Bar çubuğu önceden çıkıyordu fakat şimdi çıkmıyor. Ne yapabilirim arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

kenanftl kenanftl (98)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

      Windows 8.1 düğmeleri (Charms) açmak için şunları yapın:

      1. Görev çubuğu üzerinde sağ tuşla tıklayın.
      2. Özellikleri seçin
      3. Gezinti sekmesini tıklayın.
      4. Köşelerden gezinme başlığı altında Sağ köşenin üzerine geldiğimde düğmeleri göster seçeneğini işaretleyin.
      cemkara cemkara (4215)
      8 yıl önce cevaplandı

      • o açık iken de aynı şeyi yaşıyorum. kenanftl 8 yıl önce

      Görev düğmelerinizi (charms bar) etkinleştirmek için buradaki dosyayı indirip çift tıklayarak işlemi tamamlayın.Sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

      Görev düğmelerinizi (charms bar) etkisizleştirmek için buradaki dosyayı indirip çift tıklayarak işlemi tamamlayın.Sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

      Windows sistemi tam anlaşılamadığından çalışmaması durumunda bildirimde bulunun.

      yusufbozar yusufbozar (348)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Çok teşekkürler. :) kenanftl 8 yıl önce
      • Sorunun çözüldüyse cevabı kabul ederek konuyu kapatabilirsin. yusufbozar 8 yıl önce