win8 de 0xc000021a hatasi

win8 Masa ustu pc de otomatik onarma tamamlandiktan sonra "otomatik onarma kisisel bilgisayarınızı onaramadı" hatasi veriyor.

gunluk dosyasi=c:\windows\System32\logfiles\srt\srttrail.txt

gelismis seceneklere tikliyorum

devam menusunu denedim basarili olmadi

Bilgisayari kapat dedim. Basladiginda yine ayni hatayi verdi. En son secenek sorun gideri denedim. Sirasi ile pc yenileyin ,pc sifirlayin ve gelismis seceneklerde de sorun olustu hicbir degisiklik yapilmadi uyarisi aliyorum. Masa ustune ulasamiyorum bu konuda yardimci olabilirmisiniz. Tesekkurler

ozan7234 ozan7234 (1)
9 yıl önce sordu

  • Mesajım altında bir ilavede bulundum. Problemin çözülmediyse işe yarayabilir. temmuz 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bilgisayar onarımında gelişmiş seçeneklerden sistem geri yüklemeyi denedinmi? Denemediysen birde bunu denemeni tavsiye ederim.

Edit: Birde disk denetleme (CHKDSK) tavsiye ediyorum. Yine gelişmiş seçeneklerden yapılacak. Disk problemleri onarım hususlarında başarısızlık sonuçlarına yol açabiliyor.

temmuz temmuz (12505)
9 yıl önce cevaplandı

  • Geri yuklemeyi denedim guvenli kipte calistirmayi denemedigim bir sey kalmadi harddisk de mi sorun var birde bask bir harddisk ile deneyecegim Ilgilendiginiz icin tesekkurler ozan7234 9 yıl önce
  • Bence sabit disk değişikliğinden önce CHKDSK ve Bilinen Son İyi Yapılandırma çözümleride denenmeli. Başarısız olunursa bunlardan sonraki çözüm yolu sabit disk değiştirme olabilir. temmuz 9 yıl önce