%WinDir% hatası alıyorum

%WinDir% hatasını alıyorum oyunlara giremiyorum bu hata yüzünden nereden düzeltilecek hiçbir fikrim yok yardımcı olabilir misiniz ?

redbaroon redbaroon (1)
9 yıl önce sordu

  • Tam hatayı yazar mısınız? murat 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

böyle bir hata alınıyorsa c:/Windovs dizini okunamaz durumda olabilir yapılması gereken bilgisayarıda geri yüklemeyi çalıştırarak, sistemi önceki haline geri yükleyebilirsin ve sorununda ortadan kalkmış olur burayı denetim masası yedekleme ve geri yükleme den yapabilirsin eğer daha önce geri yükleme dosyası yapmadıysan sorun olabilir benden bu kadar

furkancet furkancet (3)