Windosw 8 Başlat menüsünde denetim masası yok ?

Windows 8'de başlat menüsünde denetim masası yok. Sadece Bilgisayarımdan yada kişiselleştimeden girip denetim masasına ulaşabiliyorum. Ayrıca yüklenen programlar artık "program ekle kaldır" da listelenmiyor ?

Bu konu hakkında fikri olan var mı ?

yavuzkosar yavuzkosar (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ARKADAŞIM WİN8 DE DENETİM MASASINI AÇMAK İÇİN FARE İMGECİNİ SAĞ EN ÜST KÖŞEYE GÖTÜR 1-2SN BEKLE.BİR SÜTUN ÇIKACAK.SONRA EN ALTTAKİ ŞIKKA YANİ AYARLARA TIKLA.TIKLADIĞINDA EN ÜSTTE DENETİM MASASI GÖZÜKECEKTİR ZATEN

    tyler tyler (14)