Window 10 son güncellemesi 2004 sonra.

Windows 10 son güncellemesinden sonra yeniden başlatmamı istedi.Yeniden başlat dediğimde karşıma Error adlı bir dosyanın yeniden başlatmamı engellediği uyarısı çıktı.Seçenekler buna rağmen başlat ve İptal.Buna rağmeni seçersem başlatıyor.Bilgisayarda farklı bir durum yok gayet güzel çalışıyor. Aynı olay kapatırkende çıkıyor..

Bu sorunu nasıl halledebilirim.

ahmetkgl ahmetkgl (1)
3 yıl önce sordu

  • Windows 10 2014 diye bir sürüm yok 2004 var darkcrak 3 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Bilgisayarını Kaspersky antivirüs programı ile tara ve çıkan virüsleri temizle sanırsam bilgisayarında virüs var ve bu hatayı alıyorsun.

Kaspersky nedir? Kaspersky nasıl kullanılır?

darkcrak darkcrak (5168)
3 yıl önce cevaplandı

    O dosya hangi dosya? Dosya ile ilgili bilgi verirmisin? Eğer güncelleme yaptıysan backup dosyaları oluşmuştur ve önceki sürüme geri dönebilirsin.

    Arama kısmına " Ayarlar " yazıp gir.

    Bu kısımdan " Güncelleştirme ve Güvenlik " kısmına tıkla.

    " Kurtarma " seçeneğine tıkla.

    " Gelişmiş başlangıç " kısmından Şimdi yeniden başlat seçeneğine tıkla, ve sistem yeniden başlasın. Yeniden başladıktan sonra ekranda belirecek olan seçeneklerden " Sorun Gider " kısmına tıkla.

    Önceki sürüme geri dön diyerek bir önceki sürüme dönebilirsin.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Evet 2004 güncellemesini aldım. Dosya adı " Error " altında Buna rağmen başlat ve İptal seçenekleri var. Buna rağmen dersen kapatıyor, İptal dersen " Set user settings to driver failed " hatasını Error penceresinde veriyor.

      Virüs taraması temiz. IObit Malware Fighter PRO 8 taraması temiz.Önceki sürüm 1909 7 seçeneğinde geri dönüş başarılı.Herşey normal. Oradan genel güncelleme yapmayayım mı? Kapanışta bazen yaptığı güncellemeler yeterlimi?

      İlgine alakana çok teşekkürler...

      ahmetkgl ahmetkgl (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • IObit Malware Fighter PRO 8 ile tarama bilgisayarını onu sil Mallwarebytes veya Kaspersky ile tara bilgisayarını. IObit Malware Fighter PRO 8 seni korumaz darkcrak 3 yıl önce
      • Ayrıca Mallwarebytes ve Kaspersky'ın bulduğu virüsleri bulamayabilir o antivirüs program. darkcrak 3 yıl önce
      • Rica ederim, 1909 da kal bir sıkıntı yoksa, boşuna uğraşma. @ahmetkgl hydra 3 yıl önce