window exe hataları

kod 80070643, kod C0000005, ve kod 6B7 dosyaları nedir ayrıca KB 2859537 nolu dosyayı kaldırılması öneriliyor ancak böyle numarada bir dosya yok

kullanici752919 kullanici752919 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    öncelikle bilgisayarım sağ tıkla özellikler>sistem koruması>oluştur de geri yükleme noktasına bir isim ver tamam'a tıkla kapat daha sonra mikrosoft fix it adlı uygulamayı indir çalıştır problemleri otomatik olarak düzeltecektir ve daha sonra denetim masası programlar ekle kaldır bölümünden net framework uygulamasına gel kaldır de kaldırırken soracaktır kaldırlsın mı onarılsın mı diye sen onarıma tıkla onardıktan sonra soracaktır yeniden başlatılsınmı bilgisayar eve de sorun hallolacaktır.

    feritarslan feritarslan (303)