Windows 10 1809 October 2018 Update iso dosyası nasıl indirilir?

Windows 10 sürüm 1809 october 2018 update ISO dosyası direkt indirme linklerini paylaşır mısınız?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    7 Ekim 2018 güncelleme:

    Microsoft, ortaya çıkan önemli sorunlardan dolayı Windows 10 Redstone 5 Ekim güncellemesini durdurdu. Bir sonraki yayınlanma tarihine kadar Windows 10 sürüm 1809 Redstone 5 güncellemesi indirilemiyor. Bilgi için @temmuz'a teşekkürler. Güncelleme iso dosyasını bir şekilde bulsanız bile güvenlik açısından bilgisayarınıza yüklemeyin.

    Windows 10 1809 iso dosyası nereden indirilir?

    Aşağıda Windows 10'un Sürüm 1809 October 2018 Update güncellemesini de içeren resmi iso dosyalarının linki yer alıyor. Bilgisayarınızın işletim sistemi mimarisine göre linke tıklayıp indirebilirsiniz.

    Windows 10 1809 ISO dosyaları direkt indirme (64-bit ve 32-bit)

    Yukarıdaki linklerden bilgisayarınıza uygun olana tıklayarak Windows 10 1809 October 2018 Update güncellemesini de içeren ISO dosyasını indirebilirsiniz.

    Windows 10 1809 ISO dosyası kaç GB?

    • 32-bit sürümü: 3.25 GB
    • 64-bit sürümü: 4.46 GB

    olarak sunuluyor.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Linkler 403 - Forbidden.. temmuz 5 yıl önce
    • Yazıyı ilgili şekilde güncelledim. Teşekkürler hocam :) omercik 5 yıl önce
    • İyi yapmışsın, kolay gelsin :) temmuz 5 yıl önce

    • Bu araç Windows 10 1803 sürümünü indiriyor. Zaten adında da MediaCreationTool1803.exe yazıyor. Ben de ilk başta şaşırmıştım ama sırf denemek için bilgisayarımı feda edip format attım bu gece, gerçekten 1803 sürümü indi. omercik 5 yıl önce
    • https://uzmanim.net/soru/windows-10-ekim-2018-guncellemesi-durduruldumu/91049 @farurhenho temmuz 5 yıl önce