Windows 10 1809 sürümde detaylı ses ayarları yok

resim youtube videosundan alıntıdır ve bende bu ayar yok videoda anlatılan işletim sistemi Windows 10 benimde Windows 10 nasıl yapabilirim bu ayarı

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu ekrana şöyle erişebilirsin ;

    Sırayla adımları takip et..

     Denetim Masası

    Donanım ve Ses

     Ses

     Hoparlör Seçilip Özellikler Tıklanır

     Üste Bulunan Geliştirmeler Sekmesine Gelinir

     Ekolayzer İşaretlenir

     Hemen Alt Kısımda Ayar Yanında Bulunan ... işaretine tıklayarak erişilir

    GIF ile anlatım..

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

    • çıkmıyor işte @ybaskin34 gorele28 4 yıl önce
    • @gorele28 nasıl çıkmıyor olması lazım ; gif iyi izle adımları eksiksiz yap.. tam olarak nerede takıldın. Bide ses driveri güncelleyin tekrar bak ybaskin34 4 yıl önce