Windows 10 1903 güncellemesi görünmüyor

Denetim masasından Windows Update ile kontrol yaptığım zaman 1903 güncellemesi görünmüyor. Yüklüm sürüm 1809 görünüyor.  Windows 10 1903 güncellemesini el ile nasıl indirebilirim?

alivecan alivecan (337)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Microsoft Update Catalog üzerinden, Windows 10 1903 güncellemesini el ile indirebilirsin.

    Daha basit bir çözümü varmış bunu yazayım:

    Windows 10 1903 güncellemesi indirme nasıl yapılır?

    https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10 adresine git. Burada Windows 10 Mayıs 2019 Güncelleştirmesi Update Assistant, Windows 10'un en son sürümüne güncelleştirmenize yardımcı olabilir.  Yazısı altındaki Hemen güncelleştir botununa bas. Windows10Upgrade9252.exe gibi bir dosya inecek  bunu çalıştır.

    Windows 10 güncelleme yardımcısı çalışacak. Önce İşlemci, Ram gibi kontroller yapılacak ve eğer bilgisayarın uyumlu bulunursa kurulum ekranına geçecek.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • tam istediğim şey. Fakat indirme çok uzun sürüyor normal mi? alivecan 4 yıl önce
    • @alivecan uzun sürmesi normal ISO indirseydin daha mantıklıydı darkcrak 4 yıl önce
    • @alivecan yüklü bir paket vakit alması normal. Beklemen lazım hakan 4 yıl önce

    Microsoft'un sitesine gir bu link den? LİNK

    1. Siteye girdikden sonra Aracı şimdi indir'e 1 kere sağ tıkla ve özellikler'e tıkla.
    2. Ardından Üst tarafta 3 nokta ibaresine 1 kere tıkla ve gelen seçeneklerden more tools'a gel.
    3. More tools'dan da Networdk conditions'u seç.
    4. Ardından en alt tarafda User agent yerinde select automatically deki tik i kaldır ve alttaki açılır pencereden Safari-iPad İOS 9 'u seç ve sayfayı yenile. ama özellikler'i kapatma sakın indirdikden sonra kapata bilirsin.
    5. Ardından ekrana sürüm seçin gelcek ve oradan windows 10 un en yeni sürümünün ios'unu indir.

    Çözüm Videosu:  Windows 10 1903 ISO indirme | Windows 10 Mayıs 2019 güncellemesi nasıl indirilir?

    En kolayı: Güncelleme asistanını indir Link

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Bu tamamen Windows 10 1903 ISO indiriyor. Ben sadece 1903 güncellemesini indirmek istiyorum abi alivecan 4 yıl önce