windows 10, 1903 güncellemesi ne zaman? Gelecek yenilikler nelerdir?

windows 10, 1903 sürüm güncellemesini duyurmuş, güncelleme tahmini olarak ne zaman gelir? ve güncelleme beraberinde gelecek yenilikler ve özellikler nelerdir?

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sürüm Önizlemesi olarak Windows Insider Programı üzerinden Gelecek Hafta sunulacak. Tüm kullancıların erişmesi Mayıs sonu gibi olacak.

    Güncellemeler için yeni indir - yükle seçeneği gelecek. Kullanıcılara gelen güncellemeleri kontrol etme şansı sunulacak. Güncellemelerin hazır olduğunu belirten bir mesaj gösterilecek ve indirmek / yüklemek için bir butona basılacak ; böylece son güncellemeleri yüklemek zorunda kalmayacaksınız.

    Gelecek olan bu indir - yükle seçeneği sadece 1903 için değil aynı zaman Mayıs sonu gibi 1803 ve 1809 sürümlerinede gelecek.

    Güncellemeleri duraklatma seçeneği ile 35 güne kadar güncellemeleri bekletme şansı olacak. Tek seferde 7 gün veya 5 defaya kadar yapma şansı sunulacak.

    Güncellemelerin otomotik yüklemeye başlamasını engelleyen aktif saatler özelliğide eklenecek.

    Buna benzer birçok sorun çözüme kavuşacak bu update ile..

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    5 yıl önce cevaplandı

      Ne zaman çıkacak:

      Benim araştırmalarıma göre bu ay yani 10 Nisan 2019'da çıkacak.

      Ne gibi özellikler gelecek:

      Bir çok özellik gelecek gibi görünüyor.

      darkcrak darkcrak (5168)
      5 yıl önce cevaplandı

        Nisan 2019 İçerisinde gelmesi planlanıyor.

        sercoo sercoo (1)