Windows 10 1909 güncelleştirmesi yüklenmiyor

Windows 10 kullanıyorum bilgisayarımı güncelleme  vardı 1909 özelik güncelleştirmesi 100 yüz yüklendi yeniden başlat.dedi başlatım  guncelestirmeye geldiğimde indiriliyor diyor çözümü nedir

metehanyetgiin metehanyetgiin (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Update aracı ile 2004 sürüme güncelleyin.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Hydra ama orda bir yerde belirtdi ler ki 2004 güncellemesini indirmek için 1909 indirmek lazım bence eğer öyle şey yoksa lutfen yaz adils 3 yıl önce
    • öyle bir şey yok, direkt 2004 sürüme güncelleyebilirsiniz @adils hydra 3 yıl önce
    • Geçen birkez gunceledim oldu guncelsiniz dedi sonra tekrar geldi 1909 metehanyetgiin 3 yıl önce

    Güncelleme geçmişini kaldır ve tekrardan yüklemeyi dene. Yeni gelen güncellemenin kodunu alabilirsen https://www.catalog.update.microsoft.com/home.aspx şu web sitesinde aratıp kurabilirsin zaten Youtube kanalımızda bu sitenin amacını atlatmıştık.

    Windows 10 2004 Hatalarını Çözen KB4557957 Güncellemesini İndirme

    darkcrak darkcrak (5168)