Windows 10 1909 özellikleri neler?

Merhaba. Windows 10 1909 guncellemesi  gelmis. Windows 10 1909 guncellemesi haqda bilqi verirseniz sevinirim. Ne ozellikler katmis yeni guncelleme. ben windows 10 1909 guncellemesi indiriyim yoksa windows 10 1909 iso dosya ile 0-dan kuruyum. hangisi daha elverisli olur hocam. Birde 2019 office gelmis diyorlar. Bende ram 4 video kart 1. tesekkurler

proqram proqram (-7)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Windows 10'u bildim bileli sürekli güncelleme geliyor ve bu güncellemeler ile de hatalarını gideriyorlar. Windows 10'u herkes her yeni güncellemesinde bir hata olması ile tanıyor :) mesela Windows 10 1903 sürümü ilk çıktığında mavi ekran sorunu vardı ve bu sorunu güncellemeler ile düzelttiler.

    Windows 10 1903 mavi ekran sorunu

    Windows'un 1909 sürümünü kullanıyorum ve hiç bir yenilik yok gibi görünüyor sadece başlat sekmesinde hafif değişiklik var o kadar diye bilirim ama yeni güncellemede hangi hatasını düzeltti bilmiyorum biraz araştırmak gerekiyor.

    Benim düşüncem 1909 güncellemesi ile oyunlarda daha verimli bir performans sağlamamız için bir güncelleme yayınaldılar çünkü ben 1809 sürümünü kullanıyordum ve oyunlarda kasmalar , bilgisayarın ara yüzünde kasmalar oluyordu ben de 1903'ü denemek için indirdim ve bu sorunlar ortadan kalktı yine kasmalar oluyor ama o kadar da değil.

    Windows 10 şu aralar Windows defender'i geliştirmek için çok fazla çaba sarfediyor gibi görünüyor çünkü sürekli güvenlik güncellemesi geliyor Windows 10'a hele hele şu Fidye virüslerinden sonra

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Eğer bilgisayarında önemli veri yoksa Windows 10 1909 temiz kurulum yani format ve kurulum öneririm. Windows 10 versiyon 1909 performans ile ilgili iyileştirmeler içeriyor. Görev çubuğu, bildirimler, başlangıç menüsü, dosya gezgini gibi alanlarda yenilikler var ama bunlar köklü değişiklikler değil.

      murat murat (12492)
      4 yıl önce cevaplandı

        Ben estetiksel olarak pek bir fark göremedim açıkçası

        omercik omercik (9418)