Windows 10 2004 "Cihazınız Henüz Hazır Değil" hatasının çözümü nedir?

Windows 10 2004  "Cihazınız Henüz Hazır Değil" hatasının çözümü nedir?

Windows 10 2004 sürümüne bilgisayarımı nasıl yükseltebilirim?

Windows 10 2004 sürümüne bilgisayarımı yükseltirsem bir sorun olur mu?

darkcrak darkcrak (5168)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu hatayı bir çok kullanıcı alıyor ve çözümüde henüz internette bulunmuyor diyebiliyorum çünkü bende araştırdım ve bir çözüm bulamadım ama ben sorunu çözdüm.

    Windows 10 2004  "Cihazınız Henüz Hazır Değil" hatasının çözümü nedir?

    Bu sorunu bir çok Windows kullanıcısı yaşamaktadır fakat çözümüde hayli kolay.

    Çözüm:

    -İlk olarak Windows 10 2004 sürümünü iso olarak indirelim.

    -Yukarıdaki linkdeki adımları yapın fakat yeni bir kullanıcı hesabı açın bilgisayarınızda ve o hesabı hem yönetici hesabı yapın hem de o kullanıcı hesabında bilgisayarınızda yükseltme işlemini gerçekleştirin.

    -Tüm işlemleri yaptıktan sonra kurulumu başlatın ve 1-2 saat bekleyin yani işlem bitene kadar bilgisayarınızı kurcalamayın öylece dursun.

    -İşlem bittikten sonra açtığınız kullanıcı hesabını silebilirsiniz.

    Windows 10 2004 sürümüne bilgisayarımı yükseltirsem bir sorun olur mu?

    Bu hatayı bende alıyordum fakat bugün bilgisayarımda yükseltme yaptım şu ana kadar bir sorun görmedim tabii güncellemeden sonra bilgisayar açıldı birazcık yavaşladı ve sonra eski hızına geri döndü.

    Peki bu yavaşlama sorun yaşatır mı?

    Bu yavaşlama gayet normal çünkü bilgisayarınız o kadar işlem atlattı yani bilgisayarınızı yükselttiniz ve o klasörler ve dosyalar kendine gelmeye çalışıyor yani gayet normal zaten 4-5 dakkaya bilgisayarınızın hızı eski haline geri dönüyor

    darkcrak darkcrak (5168)