Windows 10 2004'e güncelliyim mi? Win 10 2004'e yükseltirsem bir sorun olur mu?

indirmem mantıklı olur mu? yabancı forum sitelerinde de okuduğuma göre bir çok kullanıcı ufak tefek bir çok hatayla sorunla karşılaşmış. ben de emin olamıyorum. 2004'ün bana ne gibi katkısı olur, illa güncellemem gerekir mi?

xebeth xebeth (37)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    2004 geç, stabil çalışıyor bende. Eğer sorun olursa otomatik yedekliyor eski sürümü ona geçersin.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Merhaba

      Bence yükseltmelisin ben şahsen 1909 sürümünde %100 disk kullanım sorunu vardı 2004'e yükselttiğimde %100 disk sorunu çözüldü ve birçok yenilik geldi.Ben herzaman güncel tutma taraftarıyım çünkü her güncelleme geldiğinde güvenlik açıkları, performans iyileştirmeleri vb. sorunlar düzelmiş oluyor.

      Şunuda eklemek istiyorum : Sistem özelliklerin güncellemeyle uyumlu olsun aksi taktirde siyah ekran vb. hatalarla karşılaşman mümkün olacaktır.

      sametdemir sametdemir (60)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Peki ya ozaman bios hatası verirse bende mesela bios uyumlu değil hatası var adils 3 yıl önce
      • Ama 92% ihtimalle olacak inanıyorum 9yillik bilgisayar olsa ondan emin degilim adils 3 yıl önce
      • Ben olsam yüklemezdim ama illa yükleyeceğim diyorsan Microsoft sitesinden Update Assistant uygulamasını yükleyip sistemin uyumlu mu uyumsuz mu görüp yükleyebilirsin @adils . sametdemir 3 yıl önce